Archiv článků

Aktuální výsledky

V Karviné bylo na pódiu žluto

12.03.2018 10:22:52

Téměř jarní sobotní den (10.3. 2018) strávilo 34 plavců PK Zlín na karvinském bazéně. Byli jsme nejpočetnější výpravou a taky podle toho to vypadlo na stupních vítězů. Naši plavci nechyběli na pódiu v žádné disciplíně.

Nejúspěšnějšími byli: Marie Vydrová: 4 x 1. místo – 100 PZ, 100 VZ, 50 VZ, 50 Z v novém klubovém rekordu dvánáctiletých, Jana Přibylová: 1. místo - 50 P (zvítězila i mezi dospělými), Jakub Prusenovský: 2. místo – 100 PZ, 50 VZ, 3. místo – 50 P a to vše v nových osobních rekordech, Lucie Sobotíková:  2. místo – 50 Z, David Král: 3. místo 100 PZ a vynikající osobní rekordy, Adam Jiříkovský: 3. místo – 50 Z, Lukáš Hubík: 3. místo – 50 Z, Aneta Skálová: 3. místo – 100 PZ.

V hlavním závodě – Motýlkářském trojboji, kdy se hodnotí hned tři motýlkové disciplíny společně, se plavci PK Zlín ukázali ve špičkové formě. Izabela Tomšů si zaplavala 3 vynikající osobní výkony a obsadila v silné konkurenci 3. příčku. Stejný pohár bral Lukáš Kůstka a rovněž předvedl 3 své luxusní rekordy. Ve svém ročníku by suverénně zvítězil.

Trojboj si ještě vyzkoušeli: prsařka Jana Přibylová – 5. místo, Michal Matúš: 5. místo, Miroslav Knedla: 5. místo, Lucie Sobotíková: 8. místo a Anna Šnajdarová: 12. místo, Lukáš Hubík: 11. místo, Aneta Hrbáčková: 14. místo, Vojtěch Křenek: 16. místo, Eduard Petrů: 17. místo, Jakub Skála: 17. místo, Václav Jakeš:19. místo.