Archiv článků

Aktuální výsledky

Vánoční cena města Zlína 2016

21.12.2016 12:42:18

O víkendu 26. – 27. 11. 2015 se ve zlínském bazénu konal 53. ročník Vánoční ceny města Zlína v plavání, který byl i letos zařazen do seriálu Českého poháru.

Zlín – Na víkendové Vánoční ceně města Zlína, která se konala v rámci 9. kola Českého poháru, cinkaly medaile i u domácích plavců. Z Plaveckého klubu Zlín, který zastupovali závodníci dorostenecké kategorie, vybojovala cenný kov Lucie Matošková. Na 200 metrů prsa se radovala ze zlata! Na 200 metrů polohový závod pak skončila čtvrtá, na 400 metrů volný způsob pátá a na 50 metrů prsa šestá.

„Z ostatních našich závodníků zaslouží pochvalu Gabriela Bártková, Lucie Schlosserová a Vojtěch Kordač," dodal trenér Petr Přikryl.

53. ročník Vánoční ceny zároveň přinesl překonání několika rekordů. Marek Osina z Komety Brno vylepšil rekord na 200 a 400 metrů polohový závod, Martina Elhenická z Trutnova vytvořila nový rekord na 200 metrů polohový závod časem 2:15,01 a Tomáš Havránek z Bohemians Praha zaplaval rekord na 200 metrů volný způsob časem 1:48,13.

Zdroj: Zlínský deník

Výsledky: VC Zlín 2016
Fotogalerie: Rajče 1       Rajče 2