Novinky

Přihlášky 2019 - 20

Vážení členové našeho klubu, Vážení rodiče,

jsme velmi rádi, že jste vložili Vaši důvěru do Plaveckého klubu Zlín, do našeho společného klubu. Díky Vám, našim členům a jejich rodičům, je PK Zlín dlouhodobě úspěšnou značkou a to nejen díky své velikosti, ale také díky profesionalitě a vysoké sportovní úrovní, kterou dokazujeme každým rokem v plaveckých soutěžích všech věkových i výkonnostních kategorií.

Cílem stávajícího vedení klubu, bylo od jeho prvního zvolení v roce 2010, vybudovat stabilní klub, s širokou členskou základnou a z plavání, udělat sport dostupný všem. Nárůst členské základny a dlouhodobě vyrovnané hospodaření klubu, je toho snad důkazem. Jsme velmi rádi, že zmiňované finanční stability jsme dosáhli zejména efektivním hospodařením a ne na úkor našich členů a neustálým zvyšováním jejich finanční zátěže. Vždyť od roku 2010, kdy byly členské příspěvky 4 000,- Kč, stouply k současnosti pouze na 4 600,- Kč, což jsou stále jedny z nejnižších příspěvků ve sportu vůbec. Navíc věříme, že za posledních 10 let je úroveň a množství služeb, které dostávají naši členové za své příspěvky, neustále rostoucí.

V posledních letech však dochází k akceleraci růstu nákladů, které již nejsme schopni kompenzovat pouze jejich efektivním řízením. Rostou ceny energií, služeb, výrazně se zvyšují mzdy či nájemné. Našim cílem je dále zvyšovat kvalitu služeb poskytovaných našim členům a proto jsme se rozhodli přistoupit od 1.9.2019 k plošnému zvýšení členských příspěvků. Jsme přesvědčeni, že i přes toto zvýšení, zůstane plavání sportem pro všechny a že neúměrně nezatíží Vaše rodinné rozpočty.

Ještě jednou děkujeme za Vaši důvěru a věříme, že spolu zažijeme spoustu nezapomenutelných let.

Za výkonný výbor Plaveckého klubu Zlín z.s.

Ing. Ivo Benda
Předseda

 

 

SMĚRNICE č. 3/2019 - o výši a úhradě členských příspěvků níže ke stažení

Zpět >>

s3_2019_clenske_prispevky.pdf [338,46 Kb]

Stáhněte si Adobe Acrobat Reader zdarma! Adobe® Reader® je zdarma dostupný program pro prohlížení a tisk dokumentů Adobe PDF na mnoha různých platformách.


Aktuálně

Elektronická přihláška

14.5.2018

Elektronická přihláška do přípravky a klubového plavání >ZDE<
Přihlásit dítě do přípravky můžete po celou sezónu.

Přihlášky pro tisk: ZDE

Ročenka 2018

23.3.2018

ZDE stahujte ročenku 2018


Newsletter

26.9.2012

Chcete být informování o aktuálním dění v klubu?
Klikněte vpravo dole na Newsletter a zaregistrujte svůj e-mail.

Kdykoliv se objeví něco nového na našem webu, přijde vám do e-mailu upozornění.

Fotogalerie

20.7.2012

Pravidelně sledujte náš Facebookový profil a také fotogalerii na Rajče.net

Newsletter

Facebook

Plavecký klub Zlín, Hradská 888, 760 01 Zlín | Nahoru | Zpět | Hlavní stránka | Mapa webu